SİNCAN’DA KÜLTÜR-SANAT DİJİTAL PLATFORMLARDA

SİNCAN BELEDİYESİ ETKİNLİKLERİ EVLERİMİZE GETİRDİ

Sincan Belediyesi koronavirüs salgınına karşı önlem amaçlı tüm kültür ve sanat etkinliklerini bir süreliğine erteleme kararı almıştı. Bu sürede etkinlikler evlerimize taşındı. Artık vatandaşlar dijital platformlardan Sincan Belediyesi’nin tüm etkinlikleri takip edilebilecek.

Sincan Belediyesi örnek uygulamalarına bir yenisini daha ekledi. Koronavirüs salgınından halkın etkilenmemesi için tüm kültür-sanat etkinliklerini bir süreliğine erteleyen Sincan Belediyesi, dijital platformlarda vatandaşlara ulaşmaya devam ediyor.

Artık seminerler, tiyatrolar, kurslar evlerimize kadar geliyor. Özel gün ve gecelerde alınacak konuklar, halkı bilgilendirme amaçlı düzenlenen seminerler, çocuklara yönelik etkinlikler, tiyatrolar evlerde vatandaşlarla buluşuyor. Bu kapsamda vatandaşlar belirlenen saatte ekultur.sincan.bel.tr internet adresine girerek etkinlikleri takip edebilecekler.

Bundan sonra da etkinlikler bir süre vatandaşlara Sincan Belediyesinin sosyal medya hesaplarından duyurulmasının ardından dijital ortamdan sunulacak.